salon optyczny, optometria, okulista
  |   Mapa strony

  • telfon
  • +48 61 424 28 29
  • Obsługujemy płatności kartami płatniczymi:
  • telefon

Twoje położenie: Strona główna / Oferta


Szanowni państwo mamy przyjemność poinformować ,że nasz salon bierze udział w ogólnopolskiej promocji soczewek VARILUX firmy ESSILOR.

Szczegóły w salonie ,zapraszamy .

 

 

 

Dodatkowe informacje :

 

https://www.youtube.com/watch?v=axKxg7oBeyA

http://www.crizal.pl/index.html

 

Szanowni Klienci !

Z przyjemnością informujemy,że nasz salon posiada najnowocześniejsze urządzenie  do bardzo dokładnych pomiarów niezbędnych do prawidłowego montażu szkieł progresywnych .Jest to urządzenie Visioffice 2 firmy ESSILOR .
  Visioffice jest pierwszym systemem pozwalającym na dynamiczny pomiar oka w technologii 3D,  która pozwala uzyskać, z niezwykłą dokładnością, każdy możliwy parametr wymagany dla każdej soczewki. Poprzez  nowoczesny interfejs ,oprogramowanie Visioffice pozwala zademonstrować  specjalistyczną więdzę dzięki zindywidualizowanym symulacjom i interaktywnym animacjom.

    Za pomocą tego urządzenia możemy Państwu pomóc w wyborze oprawek poprzez możliwość wykonania zdjęć w różnych modelach opraw i porównania widoków na ekranie .Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób o słabym wzroku ,które bez szkieł korekcyjnych nie są w stanie dokładnie się zobaczyć w lustrze.

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=o1woFtXuI08

 

     

 

 

 W naszym salonie , znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw okularowych,  w wtym także markowych , między innymi : 


  Oferujemy  montaż wszystkich rodzajów soczewek okularowych :
jednoogniskowych,dwuogniskowych i progresywnych,sferycznych ,sferocylindrycznych i pryzmatycznych wszystkich producentów oraz ze wszystkich rodzajów materiałów (mineralne ,plastikowe ,białe ,barwione oraz fotochromowe)
 Na wszystkich soczewkach mogą być nałożone uszlachetnienia w postaci różnego rodzaju powłok takich , jak : powłoki utwardzające (na soczewkach z tworzyw sztucznych) , antyrefleksyjne             i oleofobowe .
    Współpracujemy ze wszystkimi krajowymi i zagranicznymi producentami soczewek okularowych .W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji. 

Dla stałych klientów oferujemy karty rabatowe


                   W naszej ofercie znajdziecie Państwo także okulary  korekcyjne do pływania

                   

Okulary  korekcyjne dla sportowców

                


Markowe oprawy okularowe dla małych dzieci wyjątkowo anatomiczne